Scandia wśród laureatów „Diamentów Forbesa” 2022

Poniżej treść listu informacyjnego, który otrzymaliśmy od redaktora naczelnego Forbes Polska, pana Pawła Zielewskiego.

Szanowni Państwo,
W imieniu własnym oraz redakcji polskiej edycji magazynu „Forbes” miło mi poinformować, że Państwa Firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2022.

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Owo potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach, ale stanowią nieocenione źródło inspiracji.

Jak znaleźli się Państwo na naszej liście? Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2022” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2016 – 2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Firmy, z grona „Diamentów Forbesa” podzieliliśmy na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie – według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych, powyżej 250 mln złotych. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystych regionalnych Gal – spotkań redakcji z właścicielami i prezesami firm z czołówki zestawienia (jeśli konieczne, z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego), podczas których będzie okazja do wymiany doświadczeń. Gale odbędą się w największych miastach Polski od marca do czerwca 2022 roku. Zainauguruje je specjalny raport „Diamenty Forbesa” dołączony do numeru 02/2022 magazynu, który ukaże się 27 stycznia 2022 roku.

Państwa Firma zostanie wymieniona w publikacji „Diamenty Forbesa 2022”. Z doświadczeń laureatów poprzednich edycji rankingu, którymi chętnie dzielą się z redakcją, wynika, że umieszczenie w prestiżowym zestawieniu jest szansą na promocję Firmy czy dodatkowym potwierdzeniem wiarygodności wśród partnerów biznesowych. Tytuł „Diament Forbesa 2022” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce, czego Państwu serdecznie gratuluję.


Z wyrazami szacunku,
Paweł Zielewski
redaktor naczelny Forbes Polska

Pozostałe aktualności

Scandia Cosmetics sponsorem I Memoriału Olega Badałowa

W dniach 17-19 czerwca 2022, w Niepołomicach, odbywał się I Memoriał Olega Badałow

Rozpoczęliśmy budowę nowego zakładu produkcyjnego

Od ponad 30 lat dostarczamy Wam najlepszej jakości kosmetyki, które spełniają oczek

Scandia sponsorem 7. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym

W dniach 19-20 marca 2022 r. odbędzie się  7. Grand Prix Polski Weteranów w ten