Krem mcM

Krem mcM

Innowacyjny i wyjątkowo intensywny krem o właściwościach regenerujących i antyoksydacyjnych  z mikrokapsułkowanym w kwasie hialuronowym MUMIO, które dodatkowo gwarantuje kompleksowe nawilżenie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Unikalne połączenie składników aktywnych, które się wzajemnie dopełniają, tworząc krem o niezwykłych właściwościach regeneracyjnych.

Mumio jest to niezwykle rzadka substancja powstała w wyniku złożonych przemian masy biosferycznej. W postaci pierwotnej, nieprzetworzonej występuje tylko w trudno dostępnych rozpadlinach górskich na wysokości 3000-5000m nad p.m. w górach Tien-Szan. Nieprzetworzone Mumio zawiera kwasy fulwowe, białka, aminokwasy, gumy, huminy, woski, steroidy, kwasy tłuszczowe, witaminy, wapń. Mumio zwane jest magicznym balsamem górskim oraz naturalnym eliksirem piękna, gdyż doskonale stymuluje i przyspiesza procesy regeneracyjne w tkankach organizmu.

 

JAK STOSOWAĆ:

Stosuj na skórę twarzy każdego dnia jako ostatni etap codziennej pielęgnacji. Opuszkami palców nakładaj na policzki, czoło i nos, a następnie delikatnie rozprowadzaj w kierunku na zewnątrz.

93% najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego, a wśród nich:

  • mikrokapsułkowane w kwasie hialuronowym mumio, które przyspiesza regenerację skóry zapewniając jednocześnie intensywne nawilżenie
  • opóźniający procesy starzenia się skóry komplex witamin C,E oraz B₃
  • wyciąg z wąkrotki azjatyckiej polepszający kondycję tkanki łącznej oraz zwiększający elastyczność skóry
  • oleje roślinne które pomagają utrzymać hydrolipidową równowagę naskórka
  • odżywiające skórę masło shea, które dodatkowo chroni przed wolnymi rodnikami oraz negatywnymi czynnikami zewnętrznymi