LINIA DLA ZWIERZĄT

Oferta / Linie produktowe / LINIA DLA ZWIERZĄT

LINIA DLA ZWIERZĄT

Obejmuje dwie kategorie produktów: szampon oraz maść, w podziale dla psów, kotów oraz zwierząt kopytnych i wielbłądowatych. Stosowanie obu produktów zapewnia higienę oraz profilaktykę zdrowia.

Szampon zawiera najwyższej jakości ozonowaną oliwę z oliwek. Ozon uwalnia się podczas kąpieli, dezynfekując skórę i natleniając ją. Dzięki temu sierść i skóra są pozbawiane wielu patogenów wywołujących schorzenia skóry. Produkt ma silne działanie antybakteryjne, grzybobójcze i przeciwzapalne. Zalecany jest do pielęgnacji zwierząt oraz w leczeniu łupieżu i rożnych dermatoz, w tym grzybic. Dodatek specjalnie dobranych emolientów poprawia blask sierści. Produkt nie pozostawia obcego zapachu na sierści zwierzęcia.

Maść zawiera czynny biologicznie ozon o działaniu antybakteryjnym, grzybobójczym, wirusobójczym oraz silnie dotleniającym skórę. Wzbogacone propolisem o właściwościach przeciwpierwotniakowych, miejscowo znieczulających i przeciwzapalnych, jak również bakteriobójczych. Dodatkowo olej bawełniany dostarcza regenerującej się skórze składników aktywnych. Idealna w pielęgnacji oraz ochronie skóry po zranieniach, otarciach, okresowych uszkodzeniach. Wpływa na regenerację miejsc zmienionych chorobowo, wspiera odbudowę uszkodzonej tkanki, przywraca skórze cechy naturalne po atakach pasożytów. Przyspiesza naturalne procesy odnowy skóry i wspiera w odbudowie sierści lub runa.