LINIA MC

Oferta / Linie produktowe / LINIA MC

LINIA MC

Żyjemy w czasach cywilizacji ryzyka, także dla naszej skóry. Wszechobecna chemia, pestycydy, smog, dym, przekroczone normy emisji CO2, promieniowanie UV, długotrwały kontakt z urządzeniami elektronicznymi powodują, że dotychczas stosowana bariera ochronna okazuje się być niewystarczająca. Ogrom szkodliwych czynników wpływających na kondycję naszej skóry sprawia, że skóra starzeje się o wiele szybciej i jest bardziej podatna na problemy dermatologiczne. Dostępne na rynku produkty nie są w stanie sprostać tak toksycznemu środowisku zewnętrznemu.

Dało nam to impuls do opracowania linii kosmetyków, które nie tylko walczą z oznakami starzenia się, ale także chronią skórę przed zagrożeniami środowiskowymi, w tym zanieczyszczeniami. Tak powstała linia kosmetyków ozonowych mc3 (microcapsul3) wspierająca kobiety w utrzymaniu optymalnej kondycji skóry twarzy i rąk. Linia mc3 oparta jest na opatentowanej przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie technologii mikrokapsułkowania. Innowacyjna receptura opiera się na połączeniu ozonu
z hialuronem, mumio, estrami kwasów omega. To kosmetyki, które mają zarówno wzmacniać barierę ochronną naskórka, jak i tworzyć tarczę przed działaniem agresywnych czynników zewnętrznych, wspomagać nocną regenerację skóry, nawilżać i łagodzić powstałe za dnia podrażnienia.