LINIA DZIEGĆ & AKTYWNY WĘGIEL

Oferta / Linie produktowe / LINIA DZIEGĆ & AKTYWNY WĘGIEL

LINIA DZIEGĆ & AKTYWNY WĘGIEL

To linia naturalnych dermokosmetyków do pielęgnacji skóry wymagającej i problematycznej. Niezwykle pomocna w walce z objawami łojotoku, łuszczycy i łupieżu. Oczyszcza skórę i normalizuje jej funkcjonowanie. Skutecznie likwiduje łupież i łojotok, nie wysusza skóry głowy. Dodatkowo powstrzymuje wypadanie włosów, poprawiając ich wygląd.

Dziegieć brzozowy to znana od wieków naturalna substancja o szerokim zastosowaniu. Oczyszczony dziegieć stosowany jest w dermatologii do leczenia różnych dolegliwości skórnych. W kosmetyce wygładza zmarszczki, poprawia jędrność i elastyczność skóry oraz zwiększa krążenie krwi. Dziegieć jest naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym, dlatego też skutecznie wspomaga walkę z niedoskonałościami cery.

Węgiel aktywny ma doskonałe właściwości detoksykujące, doskonale oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, nadmiaru brudu i tłuszczu, pomaga w regeneracji skóry trądzikowej. Nawilżająca betaina i D-panthenol zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry i zapobiegają przesuszeniu.